Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72234/domeenid/www.meedresdg.eu/htdocs/wp-content/plugins/divi-bodycommerce/functions.php on line 4120

Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72234/domeenid/www.meedresdg.eu/htdocs/wp-content/plugins/divi-bodycommerce/functions.php on line 4139
Küpsised - Meedresdg.eu

Küpsised

Meedresdg.eu veebileht kasutab küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk Teie veebibrauseris, mille veebileht saadab Teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

  1. Püsivaid küpsiseid, mis jäävad Teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks Teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt Teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  2. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebibrauseri sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise, pangatehingute teostamise, jms võimaldamiseks.

Küpsiseid kasutatakse meie veebilehtedel, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Küpsised võimaldavad meie veebiserveritel teid ära tunda ja kohandada selle sisu automaatselt nii, et see sobiks Teie vajadustega, kui te lehte külastate.  Küpsiste kasutamine teeb meie kasutajate vajaduste äratundmise lihtsamaks. Need annavad meile kasutajastatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust.

Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edendada. Sellised pakkujad on näiteks Google, Facebook ja Eesti Meedia AS.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebibrauseri seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebibrauseris lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebibrauseris nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebibrauseri abi funktsiooni.

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.

Kõiki kontaktivormide kaudu lisatud isikuandmeid kasutatakse vastavalt Euroopa Liidu sätastatud tingimustel. Teie andmeid kasutatakse ainult selles ulatuses, mis on vajalik Teile teenuse osutamiseks. Teie isikuandmeid ei jagata kolmandate osapooltega, v.a juhul kui seda eeldab teenuse kasutamisest tulenev kohustus (näiteks dokumentide vormistamine).

 

Usalda ohtlike kaupade vedu spetsialistidele

Helista meile +372 5626 7457 või kirjuta, täites allolev vorm.

Ettevõtte kontaktid

Ettevõtte andmed

Meedres Dangerous Goods OÜ

Registri kood: 14265914

Juriidiline aadress: Ladva 18, Saue, 76506

Tegevusaadress: Tapri 5, Tallinn 11415

Pakkide vastuvõtt

Tegevusaadress